+370-68701082

Klientų atsiliepimai

"KETVIRTIS LT" komanda ir vyr. buhalterė Živilė padeda mūsų organizacijai susiorientuoti nuolatos besikeičiančiuose įstatymuose ir atsakingai tvarko mūsų buhalteriją. Mūsų organizacijos administracija nedidelė, todėl džiugu, kad "KETVIRTIS LT" komandos dėka, galime susikoncentruoti į savo tiesioginę veiklą ir visada galime pasikonsultuoti rašant projektus.


Esame statybų bendrovė, todėl mūsų veikla dažniausiai skirstoma pagal objektus. Mums ypač svarbus segmentavimas pagal objektus ir tikslus skaičiavimas, planavimas, bei PVM straipsnių teisingas pritaikymas. Patikimi finansų konsultantai – būtini. Džiaugiamės suradę patikimus partnerius, kurie visada mus išgirsta, ir padeda rasti geriausius sprendimus buhalterijoje.

Dr. Kristina Ona Polukordienė:

Živilę Stipinienę pažįstu jau daug metų. Kelis metus teko dirbti kartu nevyriausybiniame sektoriuje. Galiu patvirtinti, kad tai itin atsakingas, rūpestingas ir patikimas žmogus. Profesijoje - ji puiki konsultantė visais buhalteriniais klausimais, kuri nuolat domisi finansinių įstatymų naujovėmis, patikimai ir skaidriai tvarko apskaitą.